Hakkımızda

Pamina Kids ekibi olarak, masallarla büyümüş geçmişin kız çocukları, şimdinin hayallerle beslenen tasarımcı kadınlarıyız… İşte tam da bu nedenle  çocukların mutlu ve umut dolu yetişmesi için masalların önemine inanıyoruz. Bu inancımızdan yola çıkarak, 0-15 yaş kız çocuklarına kıyafet tasarlamaya başladık. Yıllar içinde hayallerimize ortak olmak isteyen markalarla yolumuzu birleştirip tasarım kıyafetlerimizi dünyadaki tüm çocuklarının beğenisine sunduk.

Bahar Çiçekleri, kar taneleri, masal prensesleri, rengarenk lunaparklar, eğlenceler, cam gibi bayram bonbonları Pamina Kids’in kıyafet tasarımlarında büyük yer tutarlar. Çocuk kıyafetlerinde güzelliğin yanında sağlıklı kumaşları tercih eder, bu sayede küçük prenseslerimizi alerjik reaksiyonlardan da koruruz.
Pamina Kids ekibi olarak, her sezon tasarımlarımızı yenileyerek çocukları, hayallerindeki prenses kıyafetleriyle buluşturuyoruz.
Masallar kadar güzel günler dileriz…

3 thoughts on “Hakkımızda

  1. Murat diyor ki:

    Merhaba, ben Kazakistan toptan alici buyuyorum. Benin adim Murat. Ben senin katalog ve toptan satis fiyatlarini görmek istiyorum 0077011002225 whatsapp viber

  2. Pamina Kids diyor ki:

    Merhaba Murat Bey, satış müdürümüz Efe Bey’i arayabilirsiniz. 0090 532 404 2005 İlginize teşekkür ederiz.

  3. Pamina Kids diyor ki:

    Merhaba, satış müdürümüz Efe Bey ile iletişim kurabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. 00 90 532 404 2005

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *