Hayal Gücüne Önem Veriyoruz! 

Çocuklar hayal ile gerçeği ayırt etmeyi büyüdükçe öğrenirler. Bununla birlikte hayali hikayeler dinlemeyi ve yaratmayı severler. En sevdikleri masal ya da çizgi film kahramanının yerinde olmak, başkalarının başına gelen şeyleri kendi başına gelmiş gibi anlatmak ya da hayal etmek çocukların genel davranış şekilleridir. Hayal dünyaları gittikçe zenginleştiği için de oyunları, resimleri ve anlattıkları hikayeleri de daha renkli olmaya başlar. Oynadıkları oyunlar kadar, yaptıkları seçimlerle de hayallerini beslerler.

Onlara hayal dünyalarını geliştirme ve kendi tercihlerini yaşama konusunda destek vermelisiniz. Elbiselerini kendi zevklerine göre seçmeleri konusunda çocuklarınızı desteklemelisiniz. Bu onları daha güvenli hissettirecek ve gelişimlerine yardımcı olacaktır.

Pamina Kids ile çocukların hayal dünyalarını giysilerine taşırsınız. Çünkü çocuklar yeni elbiselerinin içinde mutlu ve şık olduklarını hissedecekler. Elbiselerimizin tasarımlarını ve renklerini, çocukların dünyasına hitap edecek, ufuklarını açacak, enerji verecek ve rahat hissettirecek şekilde dizayn ediyoruz.

We Care About Imagination!

As they grow up, children learn how to differ the reality from imagination. Nonetheless, they like listening to and creating imaginary stories. They may pretend to be their favorite characters in fairy tales and cartoons. As their imaginary world gets richer, the games they play, the pictures they draw and the stories they tell about become more colorful. Their dreams are fed with the games they play and the choices they make.

You should support your children so that they improve their dream worlds and live their own choices. You should support them when choosing their own clothes, which makes them feel safer and, helps their development.

Pamina Kids bring the dreams of children to their clothes. That is because children feel happy and chic in their new clothes. The designs and colors of our clothes are specially thought to address their worlds, expand the borders of their imagination, give them energy and, ensure that they feel comfortable.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *